2.kolo, So 5.4.2008, , Zárubova

Mystique Dynamo CF  vs.  Káca FC B  1:6 (1:2)

Branky: 1x Michal Stanko

Sestava: B: Adam Hild 5.0    H:  Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko

Komentář: Dnešním soupeřem nám byly na Lhotce Káca FC B. Soupeř postoupil stejně jako my v minulém roce suverénně ze 6. ligy, ale první zápas v 5. lize nezvládl a vysoko prohrál. Bohužel na dnešní zápas jsme se nesešli. Přišli jen Adam, Lenzik, já, Michal, Buri (nemocný) a Párek (po noční). Ostatní, ať už z jakéhokoli důvodu (většinou pracovních), chyběli. Proto jsme do zápasu nešli s vysokým očekáváním. Hráli jsme bez střídání, na velkém hřišti v Zárubově ulici a v poli byly Párek a Buri, na kterém se později projevila jeho nemoc. Vstup do utkání jsme měli ale skvělý. Hned v druhé minutě utekl Lenzik a Michal míč doklepl do opuštěné branky. Celý první poločas jsme se drželi celkem slušně. Soupeř měl převahu, držel míč, ale vyložené šance neměl. My jsme spoléhali na rychlé protiútoky Lenzika, kdy některé z nich vypadaly nebezpečně, ale chyběla úspěšná koncovka, které zabránil přečtením situace gólman nebo naše neschopnost. Soupeř přesto do poločasu ještě skóre otočil. Nejdříve mnou neobsazený hráč v pádu krásně trefil a poté Lenzik trefil při odkopu soupeře, který se poté nemýlil. Druhý poločas již byla naše zkáza. Čím dál více se projevovala únava hlavně na Burim a Párkovi. Párek měl ještě velkou šanci na srovnání po standardní situaci, ale posledních dvacet minut jsme již úplně odpadli. Soupeř se při každém útoku dostával do přečíslení, které někdy využil, někdy ne. Nakonec můžeme ještě říci, že výsledek 6:1 byl možná ještě milosrdný. V normální sestavě by jsme soupeře asi přehráli a vyhráli, ale dnes by to byl zázrak.