4.kolo, So 19.4.2008, , Zárubova

Mystique Dynamo CF  vs.  Výtržník HFC  1:4 (1:2)

Branky: 1x Milan Švec

Sestava: B: Jakub Marek 4.0    H:  Michal Burda, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový, Milan Švec

Komentář: Dnes jsme se v dešti utkali se soupeřem, známým z loňského roku Výtržníkem HFC. V 6. lize nám zle zatápěl a my jsme tenkrát vyhráli se štěstím, navíc se soupeři povedl i vstup do ligy 5 a tak jsme věděli, že nás nečeká nic snadného. Naše sestava byla opět, jako celou tuto sezonu, nabitá. V poli hráli Lenzik, Burdik, Láďa, Švícko a já, do brány musel Párek po směně. Soupeř také asi nebyl kompletní, ale jednoho muže na střídání přece jen měl. Bohužel pro nás se opět hrálo na letišti v Zárubové ulici v Modřanech. Prvnímu poločasu jsme dominovali my. Výtržník jsme kombinací přehrávali a vyvářeli si šance. Hned na začátku utkání se prosadil Švícko po narážečce s Burdikem. Další velké šance měl Švícko hlavou po rohu a Lenzik tvrdou střelou z úhlu. Obě tyto šance bravurně zneškodnil soupeřův golman, který nás trápil celé utkání. V druhé půli prvního poločasu se hra postupně vyrovnávala, soupeř se více tlačil do útoku, ale šance neměl. Až jsme šance nabídli sami, opět. Po našem rohovém kopu a odraženém míči přišel rychlý brejk 2 na 1, který soupeř využil a o chvíli později po pomalé čudle před naší bránu neobsazený soupeř v klidu doťukl míč podruhé. Po poločase jsme najednou prohrávali. Druhý poločas byl ve znamení naší snahy o vyrovnání, hned v úvodu trefil Švícko patou tyč a další šance pochytal výborný golman. Soupeř ještě využil další brejk, kdy ze situace 3-3 byl najednou soupeř sám před bránou a nezaváhal. Soupeř se ještě prosadil nepříliš tvrdou střelou, kterou měl Párek asi chytit. Celkově to bylo vyrovnané utkání, soupeř ale mnohem lépe bránil ve 3-4 lidech naopak my jsme mu hrubkami v obraně výhru hodně usnadnili. Třeba se nás příště opět sejde trochu víc.