7.kolo, So 1.11.2008, , Novoborská

Mystique Dynamo CF  vs.  Kapr tým 86 B  2:1 (0:0)

Branky: 1x Martin Burda, 1x Jakub Burian

Sestava: B: Adam Hild 6.5    H:  Martin Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový

Komentář: V naší honbě za záchranou v 6. lize nás dnes na Proseku čekal Kapru tým 86 B, se kterým jsme se v minulosti již střetli. Sestava byla stejná jako minulý týden: Adam – já, Lenzik, Ládik, Martin a Buri. Zbytek opět nedorazil. S hráči jako Michal, Děda nebo Milan už asi ani počítat nelze. Soupeř přišel jako armáda o 10 mužích. V klidu by mohl střídat dvě pětky, stačilo mu tedy nás „uběhat“. První poločas jsme ale měli absolutně pod kontrolou my. Precizně jsme bránili a vyráželi k brejkům, které byly většinou dost nebezpečné. Soupeř za celý zápas vystřelil asi dvakrát, vždy z velké vzdálenosti a mimo. My měli 4-5 velkých šancí, většinou po přečíslení, ale Martin ani tu největší šanci nevyužil. Prvních deset minut druhé půle měl převahu tentokrát soupeř, držel víc míč, ale šance stejně neměl. Na nás již byla znát únava a neměli jsme takový pohyb jako v prvním poločase. Pomohl nám přímý volný kop, který bravurně rozehrál Buri a vedli jsme. Od té chvíle jsme kontrolovali zápas. Navíc po chvilce jsme přidali pojistku, když další přečíslení využil nadvakrát Martin. Zápas jsme měli plně v moci. Bohužel dvě minuty před koncem jsme si ho sami zkomplikovali, náš brejk 3-1 zůstal nevyužit a soupeřovo rychlé rozehrání a rychlá akce znamenalo snížení. Trošku hektický závěr jsme si naštěstí pohlídali a zaslouženě vyhráli. Naše vítězství mohlo být klidně vyšší a klidnější. Takže, jako minulý týden, velká pochvala pro dnešní bojovníky :) P.S. Párku jseš ale idiot. Proč jsi nepřišel je mi záhadou.