3.kolo, Ne 18.4.2010, , Tempo

Mystique Dynamo CF  vs.  Karcinogenní  4:4 (2:2)

Branky: 2x Michal Burda, 1x Michal Lampír, 1x Michal Stanko

Sestava: B: Adam Hild 4.0    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový, Michal Stanko

Komentář: Většinu zápasu jsme vedli, soupeř ale vždy vyrovnal. Souboj s Karcinogenní skončil spravedlivou remízou 4:4 (2:2). Bohatá sestava Adam – já, Lenzik, Burdik, Michal, Ládik, Lenzik a Lampas se během prvního poločasu zmenšila o Buriho, který se poranil při pokusu o bombu z první. Celý zápas byl naprosto vyrovnaný, ačkoli větších šance jsme možná měli my. Do vedení jsme se dostali po přečíslení a přesné střele Burdika. Hned po rozehrání ale minul při odkopu míč Michal a bylo vyrovnáno. Obrovskou šanci spálil po sólu přes celé hřiště Lenzik. O chvíli později se dostal soupeř jedinkrát v zápase do vedení. Životní trefou z voleje, skoro z půlky hřiště po rohovém kopu soupeř krásně skóroval. Podruhé se prosadil opět Burdik, který usměrnil hlavou trestný kop z půlky hřiště. Druhý poločas jsme opět začali lépe a po rychlém brejku uspěl Michal. Soupeř ale měl opět připravenou odpověď. Po velkém zaváhání obrany zblízka soupeř opět vyrovnal. Když se v závěru zápasu po rohovém kopu prosadil Lampas, zdálo se, že už výhru udržíme. Bohužel dvě minuty před koncem snadnou střelu Adam propustil a bylo počtvrté a naposledy vyrovnáno. Celkově vyrovnaný a pěkný zápas s dobrým soupeřem, který tvrdě trestal naše defenzivní chyby. Ale při takovýchto výkonech snad nebudeme mít v sezóně s udržením problémy.

Jakub Mandelíček

Komentář TH: Pohledné utkání s mnoha šancemi a mnoha góly, které skončilo zaslouženou remízou.