6.kolo, So 16.10.2010, , Zákostelní

Mystique Dynamo CF  vs.  Sokol Vysočany C  0:5 (0:1)

Branky:

Sestava: B: Michal Stanko 8.0    H:  Jakub Burian, Adam Hild, Jan Lenz, Jakub Mandelíček

Komentář: Ve čtyřech hráčích v poli jsme dnes ve Vysočanech prohráli se Sokolem Vysočany C 0:5 (0:1). Už od začátku týdne byla patrné, že naše sestava nebude početná. Bohužel nakonec se situace vyvinula tak, že hráč, který měl přijet, nedorazil ani o sobě nedal jinou zprávu. V sestavě Michal – já, Lenzik, Buri a Adam bylo tedy předem rozhodnuto o výsledku. Přesto jsme první poločas neodehráli vůbec špatně. Soupeř měl velké problémy s naším házenkářským čtvercem a nedokázal si vypracovat mnoho velkých šancí. Většinou střílel jen z delší vzdálenosti, s čímž si Michal v klidu poradil. Naopak my (nebo lépe Lenzik) jsme měli v prvním poločase tři – čtyři velké šance po rychlých protiútocích, které se nám však nepodařilo proměnit v gól. Naopak bohužel v poslední minutě prvního poločasu z velmi nenápadné akce se soupeř šťastně dostal do vedení. Druhý poločas již Vysočany zrychlili kombinaci a s úbytkem sil na naší straně měl již zápas jasný průběh, který znamenal ve finále čtyři góly v naší síti. My měli ještě dvě dobré šance, které ale gól neznamenaly, i když bychom si ho myslím zasloužili. Nic víc asi není třeba dodávat.

Komentář TH: DYNAMO hrálo v nekomplentní sestavě. Díky tomu SOKOL vydržel bránit prvních 30 minut do vstřelení první branky. Pak již nebylo o co hrát a zápas se v poklidu dohrál. Vynikající výkon brankáře DYNAMA.