8.kolo, So 6.11.2010, , Zákostelní

Mystique Dynamo CF  vs.  Banana Chiquita  2:3 (1:1)

Branky: 1x Michal Burda, 1x Jakub Burian

Sestava: B: Jan Lenz 5.5    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový, Michal Stanko

Komentář: Po třech týdnech jsme se opět sešli k dalšímu, tentokráte již pomalu existenčnímu, zápasu s Bananou Chiquítou. Bohužel jsme jí po vyrovnaném průběhu podlehli 2:3 (1:1). Úzká sestava : Lenzik – Burdik, já, Buri, Ládik a Michal. První poločas byl vyrovnaný. Oba týmy se snažily něco vymyslet, ale většinou narážely na připravené obrany a větších šancí bylo jako šafránu. Bohužel se již v průběhu první půle zranil Michal a celý zápas dohrával s bolestí, která ho omezovala. Nám se v zápase povedl první úspěšný brejk v 17. minutě, který se štěstím zakončil Burdik. Soupeř poté přidal, ale šanci si nevypracoval, až se v předposlední minutě ujala nemastná střela, kterou však bohužel tečoval Buri mimo dosah Lenzika. Druhý poločas byl taktéž vyrovnaný, ale nabídl přece jen více nebezpečných akcí. Bohužel naše akce končily většinou mimo po střelách Buriho nebo nedůrazným zakončením. Soupeř nás poté potrestal z rohu, kdy se po naší první chybě při bránění standardních situací, dostal do vedení. Za chvíli jsme mohli srovnat, ale Burdik při velké šanci trefil pouze brankáře. A z protiútoku jsme inkasovali po dalším rohu potřetí. Poté jsme začali hrát vabank a Banana měla několik přečíslení, které však nedovedla ani do zakončení. My se prosadili až v poslední minutě Burim. Více jsme již nestihli. Škoda, že do zápasu nemohli zasáhnout Lenzik s Lampasem. S nimi by zápas asi vypadal jinak, protože soupeř byl určitě hratelný.

Komentář TH: Pohledné, fér hrané utkání. Vyhrál produktivnější tým.