11.kolo, So 11.12.2010, , Děkanka

Mystique Dynamo CF  vs.  Integrita Jinonice  12:1 (5:0)

Branky: 6x Michal Lampír, 4x Michal Burda, 2x Jan Lenz

Sestava: B: Adam Hild 7.5    H:  Michal Burda, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový

Komentář: Přímý souboj o záchranu 4. ligy mezi devátým Mystiquem a desátou Integritou Jinonice. Takový punc mělo naše rozloučení s Podzimem 2010. Jistotu by nám před zápasem zajistila jen výhra, nakonec by nám po odehrání ostatních zápasů stačila i remíza. Ani důležitost zápasu nevytrhla náš tým z letošní letargie, sestava jako tradičně bez střídání : Adam – já, Lenzik, Burdik, Ládik a Lampas. Vzhledem k datu zápasu a povětrnostním podmínkám se zápas odehrál na horším terénu, kdy byl střed hřiště pokryt vrstvou ledu (což především našemu pivotu Burdikovi dělalo jisté potíže). S ohledem na důležitost utkání a terén bylo prvních deset až patnáct minut velmi opatrných. Ani jeden z týmu nechtěl udělat chybu a nepouštěl se do větších akcí natož do kombinace. Celý zápas nejspíš rozhodl Lampas dvěma slepenými góly v polovině prvního poločasu, které soupeři sebrali vítr z plachet, a naopak nám daly potřebnou jistotu. Od té doby jsme získali pevnou půdu pod nohama, dovolovali si těžší a těžší kombinace, velmi dobře bránili a Integritu jednoduše převálcovali. Nutno přiznat, že ve druhém poločase již soupeř postupně rezignoval a my mohli vyhrát i mnohem větším rozdílem, protože závěr se změnil v heslo – vše do útoku. Bohužel mně první gól sezóny dopřán nebyl :-) Výsledek nakonec nebyl ani podstatný, ale pro statistiky 12:1.