10.kolo, So 27.11.2010, , Novoborská

Mystique Dynamo CF  vs.  Kapr tým 86 B  4:5 (2:3)

Branky: 2x Michal Burda, 1x Michal Lampír, 1x Jan Lenz

Sestava: B: Adam Hild 5.5    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový

Komentář: V sobotu nás na Proseku poprvé přivítala paní zima. V důležitém souboji jsme na sněhovém kluzišti nešťastněpodlehli Kapr týmu B 4:5 (2:3) a notně si zkomplikovali záchranu. Sestavu netřeba rozebírat: Adam – já, Buri, Ládik, Lampas, Lenzik a Burdik, kde posledně dva jmenovaní nastoupili se sebezapřením. Již před zápasem bylo jasné, že Kapr notně obměnil kádr, prim hrál především Mikolanda. Hřiště bylo na hraně způsobilosti, ležela na něm vrstva sněhu a pod ní další vrstva ledu, pohyb proto dělal většině hráčů problémy. Od začátku do konce se hrál velmi otevřený zápas se spoustou šancí na obou stranách. My dělali naše obvyklé chyby a brzy prohráli po dvou z nich 2:0. Po dvou individuálních akcí Lenzika jsme vyrovnali, ale po další chybě při autu soupeře jsme po poločase prohrávali. Ve druhém poločase jsme byli lepší a vypracovali si spoustu šancí, které jsme ale proměňovat nedokázali. Dvakrát jsme dokázali srovnat náskok soupeře, ale na poslední gól 5 minut před koncem již ne, přestože Burdik měl ještě obrovskou šanci. Celkově jsme nesehráli špatný zápas, měli víc šancí než soupeř a naopak dostávali laciné góly. Jako už několikrát jsme prohráli celkem nešťastně o gól. Nezbývá nám nic jiného než se koncentrovat na poslední zápas za 14 dní.