8.kolo, Po 31.10.2011, 17:45, Štěrboholy

Mystique Dynamo CF  vs.  Seznam.cz FC  14:0 (8:0)

Branky: 7x Jan Lenz, 4x Michal Burda, 2x Michal Lampír, 1x Jiří Burian

Sestava: B: Jakub Marek    H:  Michal Burda, Jiří Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec

Komentář: Po prvním volném týdnu jsme se opět ve Štěrboholích utkali s posledním týmem Seznam FC. V dobré sestavě Párek – já, Lenzik, Lampas, Burdik, Jiří, Melli jsme si chtěli zahrát dobrý fotbal a ještě více se zašmodrchat do bojů o nejvyšší patra tabulky. Bohužel se Seznam sešel pouze v 5 hráčích a když dal Lenzik po 2 minutách gól bylo vlastně po zápase. Soupeře ctí jeho snaha nehrát zanďoura v házenkářském postavení a jeho snaha o co nejaktivnější pojetí, ale všechno toto byla až naivní a pomohlo nám netrápit se. Měli jsme obrovské moře místa a spoustu šancí, ze kterých tentokrát dokázali profitovat i tradiční nestřelci. Konečné skóre bylo jen otázkou vůle Seznamu, jak dlouho budou chtít hrát. Nakonec vydrželi do 50. minuty a skóre se zastavilo na 14:0 (8:0).