11.kolo, St 20.6.2012, 19:00, Štěrboholy

Mystique Dynamo CF  vs.  Celtic THK  1:7 (0:2)

Branky: 1x Marek Zeidler

Sestava: B: Zdeněk Půta    H:  Michal Burda, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Marek Zeidler

Komentář: V posledním zápase Jara 2012 s Celticem THK už o nic nešlo. Ani jeden tým nemohl postoupit ani sestoupit, hrálo se jen o výsledné tabulkové umístění. Bohužel místo důstojného rozloučení přišlo mírné rozčarování. Nakonec jsme se sešli pouze ve složení Zdeněk – já, Lenzik, Burdik a Barek. Ostatní členové nikde. Naštěstí i soupeř byl v začátku pouze v 5 členech a následně pokračoval solidárně ve čtyřech v poli i po doplnění počtu. Hrálo se za velmi teplého a dusného počasí, na zkráceném hřišti a pouze 2x20 minut. Zápas nenabídl žádné závratné tempo, náhradní rozhodčí nemusel ani jednou fouknout do píšťalky. Rozdíl mezi týmy dělala produktivita. Soupeř měl v zápase 10 střel a vstřelil 7 gólů, my se z deseti střel trefili pouze jednou v samotném závěru, ač pár šancí jsme měli také. S narůstajícím skórem lineárně uvadaly náš elán a nasazení a valná část druhého poločasu již byla o ničem.