7.kolo, Po 19.5.2014, 19:30, Kbely

Mystique Dynamo CF  vs.  Kbelské vosy A  5:3 (3:1)

Branky: 3x Marek Daněček, 1x Jan Lenz, 1x Jiří Burian

Sestava: B: Tomáš Moravec 6.0    H:  Jiří Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta

Komentář: Dle zvyklostí se čekala prohra, avšak zabojovali jsme a vyhráli. Po těžkém boji jsme přetlačili Kbelské vosy A. Hned od začátku bylo jasné, že vše, na malém hřišti ve Kbelích, bude záležet na tom, jak ubráníme soupeřova útočníka č. 9 - zřejmě slušnej oddíl. V počátku utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou, avšak bez většího zakončení. Jako první se utrhl Lenzik a sólem přes celé hřiště nás dostal do vedení, za chvíli Melli trefil pouze tyč opuštěné branky (není mu letos přáno). Poté na chvíli zazlobil i soupeř a po břevně i zaslouženě vyrovnal. Naštěstí č. 9 nemělo seřízenou mušku a většinou netrefovalo zařízení. Do poločasu jsme však nakonec odskočili, Jirka HLAVOU po autovém vhazování a filigránské otočce a zakončení Máry jsme vedli 3:1. Ve druhém poločase jsme se ještě více zaměřili na č. 9 a dlouho byl klid. Avšak poté jsme dvakrát nebyli u něj dostatečně důrazní (ač už v jednom případě ležel na zemi) a po vlastním gólu Zdendy a doklepnutí jeho střely bylo vyrovnáno. Museli jsme se trochu srovnat. Pomoc přišla opět od brankáře soupeře, který nepůsobil jistým dojmem. Po jeho špatném "odhadu" a neaktivitě předložil Lenzik Márovi gól na zlatém podnose. A když to samé provedl i Mlejn opět jsme odskočili. V závěru chtěly Vosy píchat, ale k větší šanci se nedostaly, my svoje brejky neproměnili.

Vybojované, ale zasloužené vítězství po kolektivnějším výkonu.

Komentář TH: Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách.