1.kolo, So 3.4.2010, , Tempo

Mystique Dynamo CF  vs.  Hustalz Pimpz  8:1 (2:1)

Branky: 3x Michal Lampír, 2x Jan Lenz, 1x Michal Burda, 2x Martin Burda

Sestava: B: Michal Stanko 7.5    H:  Martin Burda, Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček

Komentář: V historicky prvním zápase Mystique Dynamo CF ve 4. lize nám hanspaulská soutěž nastavila příjemnou tvář a v souboji s Hustalz Pimps jsme si připsali vysokou výhru 8:1 (2:1). Na první jarní zápas nedorazilo hned několik našich „opor“, sestava: Michal – já, Lenzik, Burdik, Martin, Lampas a Buri. Do zápasu jsme nastoupili s respektem a očekáváním, co zápas přinese. Hned od úvodu byla ale jasné, že soupeř je pro nás hratelný a šanci určitě máme. První poločas byl herně celkem vyrovnaný, ale větší šance jsme měli my. Soupeře však držel vynikající brankář a naše neschopnost mu vstřelit branku. Naštěstí se to však v závěru podařilo hned dvakrát Lampasovi, dvakrát ještě soupeři pomohla tyč. Utkání jsme měli pod kontrolou, ale soupeř náhle udeřil, když snížil po pěkné kombinační akci. Jinak moc nehrozil. Utkání nejspíše rozhodla naše třetí branka v úvodu druhého poločasu, kdy se po autu a s trochou štěstí prosadil Burdik. Od té doby soupeř začal útočit nebo se hádat s nepřesvědčivým rozhodčím (nutno říci, že oprávněně). Nám stačilo jen čekat na brejky a přečíslení. Z těchto akcí jsme mohli přidat ještě mnohem více branek, ale v cestě nám stála hráz v brance. Vyhráli jsme zaslouženě, chvílemi jsme hráli i celkem solidní fotbal, ale nelze toto vítězství nad oslabeným soupeřem přeceňovat. V dalších utkáních nás čekají mnohem silnější soupeři.

Komentář TH: Tým Mystique zaslouženě vyhrál díky lepší technice a disciplíně.