2.kolo, St 14.9.2011, 19:15, SC Běchovice

Mystique Dynamo CF  vs.  Útlum  2:8 (1:2)

Branky: 1x Jakub Burian, 1x Jiří Burian

Sestava: B: Adam Hild 2.5    H:  Jakub Burian, Jiří Burian, Michal Lampír, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový

Komentář: I ve druhém utkání letošní sezóny jsme odešli poraženi, ačkoli jsme se za výkon opět stydět nemuseli. V kombinované sestavě jsme prohráli s Útlumem 2:8 (1:3). Díky dovoleným, zraněním a nemocím jsme nastoupili v sestavě Adam – já, Lampas, Jiří, Ládik a Jiří. Vzhledem k sestavě a soupeřovu vysokému vítězství v prvním zápase jsme nevstupovali do utkání v optimistické náladě. Ale náš výkon byl překvapením. Se soupeřem jsme drželi po celý zápas krok a šancí jsme měli možní víc. Bohužel jsme opět dojeli na neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí a na druhé straně jsme dostávali ty nejlehčí góly. První po nepovedené kličce Adama, druhý hlavičkou od rohového praporku. Poté jsme dokázali snížit Jiřím, ale do poločasu ještě udělal chybu Ládik. My šance nedávali (Ládik a především Jakub). Ve druhém poločase jsme se ještě chtěli pokusit o zvrat, ale Útlumu padalo do naší branky úplně vše a Adam také neměl svůj den. Takže nám do branky začal padat jeden za druhým. V závěru jen kosmeticky snížil Jakub, už v době, kdy se zápas změnil v poklidné zakopání si.

Komentář TH: V pohledném a svižném utkání dominovali domácí, hlavně díky střelecky disponovanému Bodlákovi.