2.kolo, St 4.4.2012, 20:15, Pražačka

Mystique Dynamo CF  vs.  Veget FC  3:1 (2:1)

Branky: 1x Jan Lenz, 1x Aleš Moravec, 1x Jiří Burian

Sestava: B: Jakub Burian 4.5    H:  Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Marek Zeidler

Komentář: Po povedeném vstupu nás čekal na Pražačce další neznámý soupeř Veget FC. V děsivém utkání, kdy ani jeden ze soupeřů nepředvedl dobrý výkon, jsme zvítězili 3:1 (2:1) a připsali si dva důležité body k záchraně. Chyběl již Burdik, který se připravoval na operaci a tak byla naše sestava Jakub – já, Lenzik, Melli, Jiří a Barek. Tedy plná palba . Celý zápas se nesl v klidném, ospalejším tempu, které oběma týmům vyhovovalo. My však dokázali bleskově dvakrát udeřit po podobných akcích. Rychlá kombinace a samostatný únik po křídle, který zprava zakončil Melli a zleva Lenzik. Od těchto okamžiků se však náš výkon začal propadat. Nebyli jsme schopni déle podržet míč na svých kopačkách, párkrát po sobě si přihrát. Už naše rozehrávka od branky byla děsivá. Soupeř naštěstí nepatřil k nejkvalitnějším a měl problémy sám se sebou. Byl sice aktivnější, snažil se, ale velkou šanci si vytvořit nedokázal. Na konci poločasu však přesto silou vůle po závaru u naší branky Veget snížil. Ve druhém poločase pokračovalo naše trápení. Balón jsme většinou zráceli hned po výkopu od brány, v záloze a útoku bohužel v současnosti nemáme nikho, kdo by balon přidržel a rozdal dále. Veget pokračoval ve své snaze, ale ta k ničemu nevedla. Když poté zasadil třetí úder Jiří, volejem po autu Marka, bylo vlastně rozhodnuto. Závěrečná snaha Vegetu přinesla jen několik našich nevyužitých šancí.

Bylo to ubojované vítězství. V loňské sestavě by zápas skončil, troufám si říct, debaklem Vegetu. Bohužel na lepší výkon v současnosti asi nemáme a s těžšími soupeři tu bude ještě více o bojovnosti a nasazení. Hned příští zápas na Slivenci proti, zřejmě, mnohem kvalitnějšímu soupeři.