4.kolo, St 16.4.2014, 20:15, Pražačka

Mystique Dynamo CF  vs.  Demoliční četa  7:0 (3:0)

Branky: 4x Jan Lenz, 1x Marek Daněček, 1x Jiří Burian, 1x Ladislav Nový

Sestava: B: Zdeněk Půta    H:  Martin Burda, Jiří Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový

Komentář: Jako noc a den se střídají naše výsledky v této sezóně. Po zápase, kdy nám vše vyšlo, jsme přejeli Demoliční četu 7:0 (3:0). Soupeř v horní polovině tabulky, náš výkon s Cvrčkem, bez brankáře Melouna a Mlejna - pocity před zápasem k nezaplacení. Avšak tentokrát bylo vše jinak. Dokázali jsme si přihrát i třikrát po sobě - nutno uznat, že Četa nám k tomu dopomohla někdy až naivním výkonem. Pomohla také lepší koncovka (Lenzik byl schopen dát gól) - i horší brankář soupeře. Naše obrana fungovala suprově (útok přece jen ještě není žádná Barcelona), za celý zápas mohly ohrozit Zdendu dvě střely ve druhé půli za rozhodnutého stavu, nakonec obě skončily mimo. Pomohl nám první gól, kdy Lenzik byl u míče dřív než brankář a do prázdné branky se nemýlil. Do poločasu ještě proměnil další nájezd Lenzik a Ládikovu střelu na praporek si srazil sám soupeř. Demoliční četa za poločas nevystřelila. Druhý poločas začal zvýšenou aktivitou soupeře, ta však po dalších gólech opadla, během druhého poločasu byl soupeř až zoufalý. Lenzik přidal další dva góly, prosadil se i Jirka a třešničkou na dortu byl přímý kop Máry, který z půlky vymetl šibenici (k údivu všech). Několik nadějných akcí skončilo před zakončením.

Snad dokážeme navázat příště proti vedoucímu týmu (bez ztráty bodu), aspoň výkonem a snahou.

Komentář TH: Dobré utkání, ve kterém však dominovalo mužstvo Mystique, hlavně nejlepší hráč na hřišti Lenz.