5.kolo, Po 28.4.2014, 19:30, Běchovice

Mystique Dynamo CF  vs.  R.I.P. A  1:4 (1:3)

Branky: 1x Jan Lenz

Sestava: B: Tomáš Moravec    H:  Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta

Komentář: S lídrem soutěže jsme pokračovali v horské dráze této sezóny. Po výhře opět následovala prohra 1:4 (1:3). Lídr skupiny R.I.P. A tak potvrdil svou dosavadní dominanci. Oproti minulým prohrám můžeme však říct, že jsme do zápasu něco vložili. Na menším běchovickém hřišti byl zápas plný osobních soubojů a důrazu, což byli také největší přednosti soupeře, kterých zde naplno využil - pevná a důsledná defenziva s důrazem na hranici snesitelnosti. Od úvodu soupeř čekal na naši chybu, které bohužel přišly velmi brzy, a ty tvrdě trestal. Pokažený aut, špatné zpracování, nedůraz - dvě, tři přihrávky a gól. To byl scénář třech inkasovaných gólů během prvního poločasu. My se těžko prosazovali, Lenzik trefil tyčku a prosadil se až po rychlém vyhození Melouna. Ve druhém poločase jsme trochu přidali, snahu nám nikdo nemůže upřít, avšak přes soupeře šlo vše velmi ztuha. Navíc nás velmi brzo usadil dalším proměněným brejkem. Trefili jsme ve druhé půli tyč, břevno, R.I.P. vykopával z brankové čáry, Jiří a Buri v nadějných pozicích vůbec netrefili balón - další gól jsme již nevstřelili. Soupeři stačilo dále bránit a další brejky neproměnil již spíš z bohorovnosti.

Prohráli jsme, takže není třeba moc chválit, ale aspoň byla tentokrát vidět nějaká snaha.

Komentář TH: Ve velmi kvalitním utkání zaslouženě vyhrál lepší tým.