6.kolo, So 17.10.2009, , Zákostelní

Mystique Dynamo CF  vs.  Morová rána 1.FC  7:0 (7:0)

Branky: 3x Michal Lampír, 1x Michal Burda, 2x Martin Burda

Sestava: B: Ladislav Nový    H:  Martin Burda, Michal Burda, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček

Komentář: V 6. zápase sezóny jsme se střetli s Morovou ranou, známou z minulé sezóny. Ačkoli se soupeř namočil do bojů o záchranu, vzhledem k minulému střetnutí, jsme nečekali nic lehkého. Sestava byla tentokráte útlá, ale zato silná : Ládik, Lenzik, Martin, Lampas, Burdik a já. Bohužel nepřišel ani jeden z potencionálních gólmanů, nakonec se toho ujal Ládik a na chvilku i Martin. Soupeř se dostavil jen v 5 hráčích, proto není ani moc o čem psát. Soupeř asi i ve 4 hráčích v poli chtěl hrát fotbal, my si mohli dělat co jsme chtěli a proto první poločas skončil 7:0 a většímu brankovému přídělu zabránil výborný golman soupeře. Druhý poločas se již ani nehrál. Místo zápasu se hrál srdečný přátelák 4 na 4, v němž jsme stejně vyhráli :). Letos se již podruhé soupeř nesešel, ale v dnešní sestavě by jsme nejspíše i tak vyhráli.

Komentář TH: Morová rána nastoupila ve čtyřech v poli a v průběhu první půle se zranili dva hráči. Utkání bylo pro nedostatek hostujících hráčů v poločase předčasně ukončeno.