7.kolo, So 24.10.2009, , Zárubova

Mystique Dynamo CF  vs.  Blue Flame  8:3 (4:3)

Branky: 5x Jan Lenz, 1x Michal Lampír, 2x Jakub Burian

Sestava: B: Adam Hild 6.5    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček

Komentář: V očekávaném soboji prvního s druhým týmem tabulky jsme dnes, po dobrém výkonu, porazili našeho nejbližšího pronásledovatele Blue Flame 8:3 (4:3). Na velkém hřišti na Zárubově jsme nastoupili v sestavě: Adam – já, Lenzik, Lampas, Burdik a Buri + jako fanoušek Marek Záchod Zeidler. Takže skoro to nejsilnější, co máme na skladě :), ale v omezeném počtu. První poločas nabídl vyrovnaný fotbal. My jsme po většinu času udávali tempo v poli, ale souperř odpovídal nebezpečnými protiútoky. V úvodu to tak nevypadalo, ale v druhé půli prvního poločasu se strhla střelecká hitparáda v niž vynikal především Lenzik, který v prvním poločase vstřelil hned 4 góly (já si bohužel pomatuju jen dva – po břevnu Lampase a dorážce a po dlouhém rychlém výhozu Adama ze samostatného úniku). Vedli jsme 2:0, ale soupeř vzápětí po kombinaci snížil na rozdíl jednoho gólu a tak to šlo až do konce prvního poločasu. Třikrát jsme odskočili na rozdíl 2 branek, ale vzápětí inkasovali, většinou z rychlých brejků podpořených naší defenzivní chybou. Druhý poločas již byl plně v naší režii. Útoky soupeře nebyly již vůbec nebezpečné, až na jeden závar v pokutovém území a postupem času jsme začali dominovat a dělat, co se nám zamanulo. Soupeř postupem času odcházel jak fyzicky tak morálně a my mohli vyhrát ještě větším rozdílem. Ja sám měl dvě obrovské příležitosti a to je už co říci. Pokud se nyní nestane něco mimořádného, což by snad nemělo, postup do vyšší soutěže nás nemine a poprvé v historii si zahrajeme 4. soutež. Takže příště v pátek navečer, pod umělým osvětlením...(ale dva na střídání stačí, takže nemusíte chodit všichni :)

Komentář TH: Dobrý zápas s řadou šancí. Mystyque zvítězil zejména zásluhou hráče Lenze a žvaněním brankáře Blue Flame.