9.kolo, So 14.11.2009, , Novoborská

Mystique Dynamo CF  vs.  Polnohospodár Praha  2:2 (0:1)

Branky: 1x Michal Burda, 1x Michal Lampír

Sestava: B: Michal Stanko 6.0    H:  Filip Beneš, Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek

Komentář: I přes trvalý tlak a jasnou dominanci jsem v utkání s Polnohospodárem uhráli pouze bod za remízu 2:2 (0:1), kterou jsme ještě zachraňovali v závěru utkání. V až nezimním teplu jsme neočekávali větší odpor a naše sestava Míšo – já, Lenzik, Burdik, Buri, Beny, Lampas a Párek překypovala sebevědomím. Zvláště, když soupeř prvních 20 minut utkání odehrál pouze ve 4 hráčích v poli a my si nepřipouštěli už vůbec nic, co by nám zabránilo ve vítězství. Ale již situace ze 4. minuty utkání, kdy jsem v jasné pozici před prázdnou brankou nepochopitelně minul, ukázala pravou tvář tohoto utkání. Od té doby jsme se trápili. Již v úvodu jsme chtěli co nejrychleji rozhodnout, ale chyběl nám pohyb a trpělivost, naopak nechyběla ukvapenost. Šance jsme měli, ale ty buď pochytal, někdy i se štěstím, rozchytaný gólman nebo končily špatným zakončením. Soupeř stál přikován na své polovině a bránil většinou jen za cenu odkopů, neustálého zdržování a nechuti k jakékoli fotbalovosti. Obraz hry se nezměnil ani s příchodem pátého hráče soupeře, jen my jsme to měli ještě o něco těžší. V poslední minutě prvního poločasu přišla studená sprcha. Druhý brejk soupeře v utkání, který jsem založil nepřesnou přihrávkou, zakončil soupeř životní trefu z dálky do šibenice a my prohrávali. Druhý poločas nabídl stejný obrázek. Soupeř ještě více zalezl, už se nepouštěl vůbec do ničeho a my jen marně bušili na zamčená vrata. To vše se prohloubilo po chybě Lampase, který připravil soupeři třetí šanci v utkání, a ten podruhé proměnil. V tu chvíli jsem již ani nevěřil. Nakonec jsme ale utkání alespoň srovnali. Po pěkné přihrávce Benyho odčinil chybku Lampas a poté využil malinkatého zaváhaní obrany šťastnou střelou Burdik. V závěru jsme se ještě snažili o zvrat, ale na víc již nebyl čas. Projev soupeře neměl s fotbalem moc společného, ale každý svého štěstí strůjcem. Rozhodně jsme dnes měli vyhrát, ač tento výsledek již nemůže změnit úspěch v této sezóně. Celkový výkon mužstva byl dnes jistě podprůměrný, jen zjistit, čím to, že se v posledních zápasech zhoršujeme…

Komentář TH: Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Pouze si oba týmy stěžovaly na fakt, že rozhodčí neměl píšťalku.